Amesia 20.EMITT Fuarı'nda

"Amesia Çalışan Arılar Kadın Girişimi Üretim ve İşletme Kooperatifi", 28-31 Ocak 2016 tarihleri arasında İstanbul TÜYAP Kongre ve Fuar Merkezinde düzenlenen 20.Doğu Akdeniz Uluslararası Turizm ve Seyahat Fuarı(EMITT)'na katıldı.

Kültür ve Turizm Bakanı Mahir ÜNAL'ın katılımı ile açılan ve 70 bin metrekarelik 11 salonda, 4 bin 500 firmanın yer aldığı, 70'e yakın ülkenin katıldığı Fuar'da, Merzifon Belediyesi tarafından gerçekleştirilen bir organizasyonla Amesia tarafından açılan stantta yerel ürünler ile Amesia markasıyla üretilen ürünlerimizin tanıtım ve satışı yapıldı.

Dünyanın en büyük beş turizm fuarı arasında yer alan, erken rezervasyon indirimleri, tatil çekilişleri, Türkiye'nin dahil olduğu 70 ülkenin tatil bölgeleri tanıtımları ile seyahat tutkunları için öne çıkan ve 31 Ocak Pazar akşamına kadar açık olacak EMITT Fuarı'na 100 binin üzerinde ziyaretçi beklenmektedir.

Fuar etkinlikleri kapsamında, "Turizmde Markalaşma", "Sağlık Turizmi" ve "Turizmde Yeni Arayışlar" konuları içerikli paneller, Türkiye'nin farklı bölgelerinden ve Dünya'nın bir çok ülkesinden katılımcılar tarafından oluşturulan stantlarda sahne gösterileri, yöresel halk dansları, şarkı ve türkü vb. etkinlikler ile ülkemizin dört bir yanından yöresel lezzetlerin sunumları gerçekleştirilerek ziyaretçilere 2016 yılı tatil planlarını gerçekleştirme ve yeni gezi bölgelerini yakından tanıma imkanı sunulmaktadır.

Görüntüler >>

Amesia 1 :İstanbul Yolu 1.Km. Buğdaylı Mah. MERZİFON

Amesia 2 :Harmanlar Mah. Kara Mustafa Paşa Cad. No:57/B MERZİFON

Amesia 3 :Yeni Mahalle Cihangir Sokak No:1 MERZİFON

Amesia 4 :Hacıbalı Mah. Ulus Cad. Şafak Sitesi G Blok No:32/A MERZİFON