Samsun İli Üretici Kadınlar Ziyareti

Samsun Tarım İl Müdürlüğü organizasyonuyla, Samsun bölgesindeki 80 üretici kadından oluşan bir heyet 25 Şubat 2015 tarihinde, Birliğimiz bölgesine bir ziyaret gerçekleştirdi.

Amesia şirketi ile Amesia Çalışan Kadın Arılar Grubunun faaliyetlerini ve gelişmeleri yerinde incelemek, grup üyeleriyle tanışmak ve işbirliği geliştirerek benzer uygulamaları kendi bölgelerinde hayata geçirmek amacıyla gelen heyet, Birliğimiz yetkilileri tarafından karşılandı. Birlikte yapılan kahvaltıdan sonra, Amesia satış noktalarını ziyaret eden heyet üyeleri, yetkililerden ürün ambalajlama ve pazarlama ile satış yöntemleri hakkında bilgi aldıktan sonra, satışı yapılan ürünlere büyük ilgi gösterek alışveriş yaptı.

Birliğimiz, kadın üreticilerin emeğini daha iyi değerlendirmelerine olanak sağlayan bu tür kadın kuruluşlarının öne çıkması, kendi fırsatlarını yaratarak aile bütçelerine katkıda bulunmaları ve benzer uygulamaların ülkemizde yaygınlaşması için her tür desteği vermektedir.

Ziyaretimize gelen kadın üreticileri ve misafirlerimizi ağırlayan Amesia Kadın Arılar grubunda görevli kadın üreticilerimizi, çalışmalarından dolayı, Birliğimiz adına kutlar, başarılarının devamını dileriz.

Amesia 1 :İstanbul Yolu 1.Km. Buğdaylı Mah. MERZİFON

Amesia 2 :Harmanlar Mah. Kara Mustafa Paşa Cad. No:57/B MERZİFON

Amesia 3 :Yeni Mahalle Cihangir Sokak No:1 MERZİFON

Amesia 4 :Hacıbalı Mah. Ulus Cad. Şafak Sitesi G Blok No:32/A MERZİFON